LARS DAN. Seriegrafi, signerad, numrerad 126/190 och daterad 96.

416288. LARS DAN. Seriegrafi, signerad, numrerad 126/190 och daterad 96.

Komposition med två figurer, ca. 108x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 685