ALBERT KRÜGER. Olja på pannå, signerad och daterad 43.

416258. ALBERT KRÜGER. Olja på pannå, signerad och daterad 43.

Ca. 40x51 cm.

Albert Krüger (1885–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 40x51 cm.

Albert Krüger (1885–1965)

Antal besök: 802