STOLAR, 2 par, 1950/60-tal.

STOLAR, 2 par, 1950/60-tal.
4162578. STOLAR, 2 par, 1950/60-tal.

Sitthöjd ca 44 cm. Teakfaner. Rygghöjd ca 73-77 cm.

Bemålade ben. Repor, slagmärken, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 565