BORDSLAMPA, Zero, Lindau & Lagerkrantz.

416228. BORDSLAMPA, Zero, Lindau & Lagerkrantz.

Förkromad metallfot, skärm i perforerad vitlackerad metall, etikettmärkt, höjd ca 58 cm.

Bruksslitage, repor, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 181