LARS NORRMAN. Färglitografi.

LARS NORRMAN. Färglitografi.
4162099. LARS NORRMAN. Färglitografi.

Hamnmotiv. Signerad och numrerad 272/310 ex
29x45 cm. Totalmått 49x63 cm.

Mindre ytslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

29x45 cm. Totalmått 49x63 cm.

Mindre ytslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
07
Antal besök: 176