BRUNO KARLSSON. Fjällandskap, akvarell, signerad.

416205. BRUNO KARLSSON. Fjällandskap, akvarell, signerad.

Dagmått 55 x 32 cm.
Totalmått inkl ram 78 x 52 cm.

Bruno Karlsson (1927–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 55 x 32 cm.

Bruno Karlsson (1927–2020)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 034