FICKLAMPOR mm, 8 st, 1900-tal.

4162016. FICKLAMPOR mm, 8 st, 1900-tal.

Ficklampor, lupp med lampa, lykta, 8 st.
Högsta höjd 16 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 165