KENNETH WALCH (1927-2018). GRÖNSAKSTRÄDGÅRDEN.

4161998. KENNETH WALCH (1927-2018). GRÖNSAKSTRÄDGÅRDEN.

Signerad och daterad 89, bär signatur och titel a tergo, olja på masonit
14 x 19 cm.; 21 x x26cm totalt.

Bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra skick.

Antal besök: 214