Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EBBA RAMÉN. Stilleben med tomater i skål. Olja på pannå, signerad och daterad -55.
416145. EBBA RAMÉN. Stilleben med tomater i skål. Olja på pannå, signerad och daterad -55.
46 x 55 cm.
något fläckig.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 55 cm.
något fläckig.
Göteborgs Auktionsverk
2 354