JOSÉ MANUEL BALLESTER. ”La Pedrera trappa”.

4161397. JOSÉ MANUEL BALLESTER. ”La Pedrera trappa”.

Bläck på papper fäst på ett bräde
Signerad och daterad 1997
28,5x36 cm.

Omkretsslitage.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1997
28,5x36 cm.

Omkretsslitage.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
P-U Rosellón
Antal besök: 138