ROBERT LLIMÓS. ”40 Stjärnor och blommor”.

4161375. ROBERT LLIMÓS. ”40 Stjärnor och blommor”.

Gouache på papper
Signerad, dedikerad och daterad 1995
23x18 cm.

Träram. Det har inte granskats utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Föremålet finns i Barcelona, Spanien

Gouache på papper
23x18 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
P-U Rosellón
Antal besök: 139

Andra intressanta föremål