JOSÉ PALMEIRO. Stilleben.

JOSÉ PALMEIRO. Stilleben.
4161344. JOSÉ PALMEIRO. Stilleben.

Olja på brädor
Signerad
36,5x49 cm.

Liten skada på bildskiktet. Målad och förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på brädor
Signerad
36,5x49 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C4 Rosellón
Antal besök: 175