GEORGE EMMANUEL OPITZ. Populär scen.

4161298. GEORGE EMMANUEL OPITZ. Populär scen.

Olja på duk.
Signerad
62x51 cm.

Ytsmuts och åldrad lack. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
Signerad
62x51 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 13
Antal besök: 234