FOLKE LIND. Landskapsmotiv. Olja på duk, signerad och daterad -84.

416071. FOLKE LIND. Landskapsmotiv. Olja på duk, signerad och daterad -84.

89 x 116 cm.

Repa.

Folke Lind (Född 1931)

Gör en kostnadsfri värdering!

89 x 116 cm.

Repa.

Folke Lind (Född 1931)

Antal besök: 1 293