LISS ERIKSSON. "Asmund Arle".

LISS ERIKSSON. "Asmund Arle".
4160473. LISS ERIKSSON. "Asmund Arle".

Patinerad brons på stensockel, höjd inkl sockel 44 cm, bredd 20 cm, djup 24 cm. Signerad Liss ER, numrerad 3/8 gjutarstämpel H Bergman.

Obetydlig ytsmuts.

Tema

Eva Lange & Liss Eriksson - två skulptörer

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydlig ytsmuts.

Tema

Antal besök: 711