NILS GUNNAR ZANDER. Skulptur, sten och keramik, får, signerad samt daterad 1978.

416042. NILS GUNNAR ZANDER. Skulptur, sten och keramik, får, signerad samt daterad 1978.

Längd 22, höjd 17 cm.

Ena örat limmat.

Nils Gunnar Zander (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22, höjd 17 cm.

Ena örat limmat.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 846