KUBBSTOL, 1900-tal, undersida av sits med dedikation.

4159692. KUBBSTOL, 1900-tal, undersida av sits med dedikation.

Sitthöjd ca 53 cm.
Rygg ca 94 cm.
Dedikation, Till Kjell på 30-årsdagen från Juha.
Datering undertill 1978.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 53 cm.
Rygg ca 94 cm.
Datering undertill 1978.

Slitage.

Antal besök: 214