OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 18/1900-tal, Lamm, olja på duk, monogramsignerad LE.

4159481. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 18/1900-tal, Lamm, olja på duk, monogramsignerad LE.

Ca 30 x 40 cm.

Oramad, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 30 x 40 cm.

Oramad, ytslitage.

Antal besök: 192