ESKIL SKANS. Motiv mot Stenshuvud. Olja på pannå. Signerad E Skans.

415934. ESKIL SKANS. Motiv mot Stenshuvud. Olja på pannå. Signerad E Skans.

35 x 47 cm.

Eskil Skans (1905–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 47 cm.

Eskil Skans (1905–1989)

Antal besök: 959