ELLEN TROTZIG. "Bukten vid Vik".

4158780. ELLEN TROTZIG. "Bukten vid Vik".

Olja på duk. Signerad Ellen Trotzig, a tergo betitlad. Baksida klädd med tidningspapper daterad 1927. 53x55 cm (64x66 cm).

Smärre repor.

Ellen Trotzig (1878–1949)

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Ellen Trotzig (1878–1949)

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 2 324