DALAGRIS, sparbössemodell, 1800-tal.

4158612. DALAGRIS, sparbössemodell, 1800-tal.

Höjd 8,5 cm, längd 14 cm.

Slitage, nagg på öron.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 cm, längd 14 cm.

Slitage, nagg på öron.

Tema

Antal besök: 265