BARBRO WESSLANDER. Glas, 4 st, "Ping Pong", Boda Nova, 2000-tal.

4158593. BARBRO WESSLANDER. Glas, 4 st, "Ping Pong", Boda Nova, 2000-tal.

Höjd/glas ca 8 cm.
I originalförpackning med mått 35x10,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd/glas ca 8 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 404