OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Blommande fruktträd, signerad Conrad, 1800-talets färde kvartal.
415852. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Blommande fruktträd, signerad Conrad, 1800-talets färde kvartal.
39 x 65 cm.
Krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 65 cm.
Krackeleringar.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 118