RING, MÅNSTEN OCH SILVER, GEORG JENSEN, TRE STENAR.

4158460. RING, MÅNSTEN OCH SILVER, GEORG JENSEN, TRE STENAR.

monterad med tre runda cabochon månstenar, design nr. 3 st, med tillverkarstämpel och stämplad 925 S Danmark, 3,0 gram. Storlek O.

Lite lätt slitage på skaftet.

Tema

20th Century Modern Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Lite lätt slitage på skaftet.

Tema

Antal besök: 670