KEYBOARD, Casio WK-1600.

KEYBOARD, Casio WK-1600.
4158217. KEYBOARD, Casio WK-1600.

Med instruktionshäfte samt transformator. Längd ca 120, bredd 40, höjd 19 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 385