FREDE SALLING. Olja på duk, Paris, signerad F Salling.

415800. FREDE SALLING. Olja på duk, Paris, signerad F Salling.

50 x 69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 69 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 7 998