GOLVLAMPA, 1930/40-tal.

GOLVLAMPA, 1930/40-tal.
4157792. GOLVLAMPA, 1930/40-tal.

Höjd ca 152 cm. Diameter ca 50 cm.

Bruksslitage, repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 129