SOPPSLEV, silver samt svärtat träskaft, 18/1900-tal.

415775. SOPPSLEV, silver samt svärtat träskaft, 18/1900-tal.

Längd ca 45 cm.

Slitage samt bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 45 cm.

Slitage samt bucklor.

Antal besök: 710