GROV HANDEL CD-SAMLING (ANTAL).

4157741. GROV HANDEL CD-SAMLING (ANTAL).

En samling CD-skivor som släppts av det ikoniska brittiska skivbolaget Rough Trade, inklusive Gruff Rhys - Candylion (RTRADCD371), Gruff Rhys - Yr Atal Genhedlaeth (RTRADCD217), Baxter Dury - Len Parrot's Memorial Lift (RTRADECD050), Four Songs By Arthur Russell (RTRADCD408), Sunset Rubdown - Shut Up I Am Dreaming (RTRADCD050) 399), Emiliana Torrini - Heartstopper (RTRADSCD224), Arthur Russell - Första tanken bästa tanke (RTRADCD310), The Strokes - Last Nite (RTRADESCD041), Strokes - Reptilia (RTRADESCD 155), Decemberisterna - O Valencia! (RTRADSCD386), British Sea Power - Nedgången av brittisk sjömakt (RTRADECD090), British Sea Power - Hospital? (RTD006), Destroyer - Destroyer's Rubies (RTRADCD401), Libertinerna - Libertinerna (RTRADCD166), Libertinerna - Upp Bracket (RTRADECD065), Jakobínarína - Hans texter är katastrofala (RTRADSCD347), Emilíana Torrini - Jag och Armini (RTRADCD285), Emilíana Torrini - Fisherman's Woman (RTRADCD185), Arcade Fire - Begravning (RTRADCD219), Eileen Rose - Långskott Novena (RTRADECD040), Cara Dillon - Cara Dillon (RTRADECD019), Hal - Hal (RTRADCD160), Arthur Russell - Kärleken tar över mig (RTRADCD481), Skrivit Politti - Tidigt (RTRADCD188), David Kitty T - Inte blekna bort ( RTRADCD281), David Kitt - Den svarta och röda anteckningsboken (RTRADCD204), Bromsar - De saliga visionerna (RTRADCD428), Lavendeldiamant - Ljusets kavalleri (RTRADCD 365), De brännande ugnarna - bittert te (RTRADCD245), avslappnad muskel - ”Den tunga” E.P. (RTRADESCD073), Antony And The Johnsons - Jag är en fågel nu (RTRADCD223), Antony And The Johnsons - En annan värld (RTRADCD463), Hal - Albumsampler (RTRADCDP160B), 1990-talet - Se dig vid ljuset (RTRADSCD389), Förseningar - Bledad Seaside Glamour (RTRADCD114), Micachu - Smycken (RTRADCDCD114) 500), Decemberisterna - Picaresque (RTRADCD256), Jenny Lewis - Acid Tongue (RTRADCD491), The Strokes - Är detta det (RTRADECD030) och Jarvis - Jarvis Cocker Record (RTRADCD340). (antal).

Ofta förseglade eller i gott skick, vissa med slitage och märken men välskötta i allmänhet, några med Sanctuary Archives klistermärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 148