PALL, ben av teak, 1960-tal.

PALL, ben av teak, 1960-tal.
4157713. PALL, ben av teak, 1960-tal.

Höjd ca 41, ca 44x30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 41, ca 44x30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 193