415770. SILVER, 4 delar, Heimburger, COHR med mera, vikt 154 gram.
Uppläggningssked, Heimburger 1926, längd 20,5.
Sked, COHR, 1900-tal, längd 15.
Såsslev, troligen Tyskland, 1800-tal, längd 13.
Sockerströare, troligen Tyskland, 1800-tal, längd 14 cm.
Slitage.