HISS till TAKLAMPA, porslin, "Doucella", 1800/1900-tal.

415742. HISS till TAKLAMPA, porslin, "Doucella", 1800/1900-tal.

Märkt "GTP DR GM Doucella"
Höjd undre porslinsdel 17 cm, diameter övre porslinsdel 13,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt "GTP DR GM Doucella"

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 2 266