OLLE SKOGMAN. Mot Fjällbacka. Olja på duk, signerad.

41573. OLLE SKOGMAN. Mot Fjällbacka. Olja på duk, signerad.

46x66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x66 cm.

Antal besök: 1 337