TELEGRAM, stort parti, 1900-tal.

4157269. TELEGRAM, stort parti, 1900-tal.

Telegram och lyxtelegram, både begagnade och obegagnade.
Några böcker och pamfletter om telegram.
En flyttlåda full.

Varierat bruksslitage, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

En flyttlåda full.

Antal besök: 294