4157108. HERRARMBANDSUR, Junghans, Mega Solar Ceramic.
Solcellsdriven med radiokontrollerat ur.
018/1504 101 no 9356905.
Bredd ca 39 mm.
Armbandets fäste är skadat på 12-sidan.
Slitage, repor, smuts.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.