HERRARMBANDSUR, Junghans, Mega Solar Ceramic.

4157108. HERRARMBANDSUR, Junghans, Mega Solar Ceramic.

Solcellsdriven med radiokontrollerat ur.
018/1504 101 no 9356905.
Bredd ca 39 mm.

Armbandets fäste är skadat på 12-sidan.
Slitage, repor, smuts.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

018/1504 101 no 9356905.
Bredd ca 39 mm.

Slitage, repor, smuts.

Antal besök: 224