YTTERFODER, keramik, modell 9155, Upsala-Ekeby, 1920/30-tal.

415661. YTTERFODER, keramik, modell 9155, Upsala-Ekeby, 1920/30-tal.

Dekor i svart gult och cremefärge mot brun botten. Höjd 16 cm, diameter 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 557