HENRY MOORE. ELEFANTSKALLE.

HENRY MOORE. ELEFANTSKALLE.
4156579. HENRY MOORE. ELEFANTSKALLE.

etsning, signerad och numrerad 45/100, 47cm x 54cm, inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 76