HANS BILLGREN. Hustak, olja på duk, signerad o daterad -52.

415643. HANS BILLGREN. Hustak, olja på duk, signerad o daterad -52.

50 x 33 cm.

Smärre färgkrackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 33 cm.

Smärre färgkrackelering.

Antal besök: 1 479