MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, " Axet " gustavianskstil, 1900-tal.

415607. MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, " Axet " gustavianskstil, 1900-tal.

Runt bord med två st Iäggsskivor
Diameter 110 cm
Höjd 74 cm
Tot med ilägg 206 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 110 cm
Höjd 74 cm
Tot med ilägg 206 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 878