SIDOBORD med klaffar och hylla, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1960-tal.

415588. SIDOBORD med klaffar och hylla, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1960-tal.

Utfällt mått ca 90,5 bredd 40 höjd 55 cm.

Slitage, stötskador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, stötskador, repor.

Antal besök: 912