BORDSKLOCKA, silver, 1800-tal, vikt 88 gram.

415561. BORDSKLOCKA, silver, 1800-tal, vikt 88 gram.

Möjligen märkt I3.
Höjd 11,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligen märkt I3.
Höjd 11,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 243