BORDSLAMPA i metall, skrivbordslampa, 1960-tal.

415558. BORDSLAMPA i metall, skrivbordslampa, 1960-tal.

Svartmålad skrivbordsarmatur med ledad stång
Längd från fäste till stång 68 cm
Inklusive skärm 85 cm
Märkning BJS Typ 5.

Bruksslitage
repor
Smuts
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inklusive skärm 85 cm
Märkning BJS Typ 5.

Bruksslitage
repor
Smuts
El ej funktionstestad.

Antal besök: 985