PRYDNADSFAT OCH TALLRIKAR, porslin, 8 stycken, Kina, 1900-talets andra hälft.

415541. PRYDNADSFAT OCH TALLRIKAR, porslin, 8 stycken, Kina, 1900-talets andra hälft.

6 tallrikar, diameter 16,3 cm
2 fat, diameter 37 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 tallrikar, diameter 16,3 cm
2 fat, diameter 37 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 776