FARTYGSVENTIL, med klocka. 1900-tal.

4155281. FARTYGSVENTIL, med klocka. 1900-tal.

Mässing, glas och el-urverk. Diameter ca 36 cm, flänsens ytterkant ca 27 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 177