BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

415494. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 76,5, bredd 39, höjd ca 71 cm.

Bruksslitage. Smärre stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 574