HERMAN TALVIK. Sol över staden, olja på duk, ej signerad.

4154763. HERMAN TALVIK. Sol över staden, olja på duk, ej signerad.

Bildmått ca 72 x 53 cm
Mått inklusive ram ca 81 x 61 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Herman Talvik (1906–1984)

Tema

Baltic art - A Collection: Part II

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 72 x 53 cm

Sedvanligt ytslitage.

Herman Talvik (1906–1984)

Tema

Antal besök: 571