BILL BATE (B.1962). STIGER GENOM DJUPET.

4154635. BILL BATE (B.1962). STIGER GENOM DJUPET.

Signerad, olja på duk
1290,5 x 74,5 cm.; 148 x 102 x 8 cm.

Bra skick.

Tema

20th Century Modern Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad, olja på duk

Bra skick.

Tema

Antal besök: 324