HAMISH BLAKELY (B.1968). BARA EN FIOL.

4154557. HAMISH BLAKELY (B.1968). BARA EN FIOL.

Signerad, olja på duk
95 x 120,5 cm.; 117 x 143 cm totalt.

Bra skick.

Tema

20th Century Modern Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad, olja på duk

Bra skick.

Tema

Antal besök: 404