STOLAR, 1 par, vitmålade med förgyllningar.

415450. STOLAR, 1 par, vitmålade med förgyllningar.

1900-talets mitt.

Smärre färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets mitt.

Smärre färgslitage.

Antal besök: 720