ALEXIUS HUBER. Optiskt koncept, Relief i stål, signerad samt dedikerad.

415446. ALEXIUS HUBER. Optiskt koncept, Relief i stål, signerad samt dedikerad.

Längd 10,2, bredd 19,7 cm.

Bruksslitage samt några repor.

Alexius Huber (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10,2, bredd 19,7 cm.

Alexius Huber (Född 1939)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 548